Hakkımızda

Hakkımızda

Kaza Mağdurları Derneği, ülkemizin dört bir yanındaki kaza mağdurlarına yardım edebilmek amacıyla 16-040-075 Kütük no ile 2012 yılında Bursa’da kurulmuştur.

Kaza Mağdurları Derneği, kurulduğu 2012 yılından itibaren Türkiyenin neresinde olursa olsun her türlü kaza mağduru ve yakınlarına hiçbir karşılık beklemeden destek vermeye devam etmektedir.

Derneğimizin, tazminat hukuku konusunda uzman profesyonel hukukçu kadrosu, tazminat haklarınızın tahsili konusunda, hiçbir aracı vs. olmadan hakkınız olan tazminatın azamisinin ilgililerden tahsil edilmesi konusunda mağdurlara yardımcı olmaktadır.

Derneğimize ait alan adı, yasal olarak sadece resmi derneklere mahsus olan “org.tr” uzantılı olup başka alan adı ile ismimizi kullanan sitelere ve kişilere itibar edilmemesi özellikle rica olunur.

Kaza Mağdurları Derneği Tüzüğü madde 2- Kaza Mağdurları Derneği, uğramış olduğu her türlü kaza neticesinde; geçici ve sürekli iş göremez duruma gelen kişilerle, kaza neticesinde vefat edenlerin bakmakla yükümlü olduğu kişilere yardım ve tazminat haklarının tahsili konusunda uzman hukukçu kadrosu ile yol göstermek amacı ile kurulmuştur.

Kaza Mağdurları Derneği olarak sadece sitemizde yayınlamış olduğumuz irtibat telefonlarımızdan bize ulaşanlara veya bizzat adresimize gelerek müracaat edenlere yardım etmekteyiz.

Derneğimiz ya da üyelerimiz, bunun dışında hiç kimseyi aramamakta ya da kendiliğinden yardım talebinde bulunmamaktadır. Bu nedenle Kaza Mağdurları Derneğinin adını kullanarak sizi arayan ve yardım vaad eden sahtekarlara inanmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir